Przedszkole Samorządowe Nr 11
w Piotrkowie Trybunalskim

,,Dobro i piękno w literaturze"

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 3 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 3 =
Messenger_creation_1a14baaa-2ff4-40d2-b657-3e5a1aca77bf
Konkurs recytatorski14 marca w Przedszkolu Samorządowym nr 11  zorganizowany został Konkurs Recytatorski „Dobro i piękno w literaturze”. Do konkursu przystąpiły przedszkolaki z każdej grupy wiekowej. W konkursie wzięło udział 10 uczestników.
Celem konkursu było: wspieranie działań twórczych dzieci, prezentacja umiejętności artystycznych dzieci, popularyzacja literatury dziecięcej. Mali artyści przygotowali się niezwykle profesjonalnie do swoich występów, doskonale opanowali pamięciowo teksty i mimo tremy, pięknie wystąpiły przed zgromadzoną publicznością.
Komisja konkursowa w składzie: Małgorzata Grzędowska-dyrektor, Karolina Socha-Olczak oraz Katarzyna Magiera miała bardzo trudne zadanie przy ocenie występów ze względu na wysoki poziom prezentowanych utworów. Ostatecznie, pierwsze miejsce zajęły… wszystkie dzieci! Jury nie miało wątpliwości, że wszystkie przedszkolaki zaprezentowali się znakomicie i każdy zasługuje na to najwyższe wyróżnienie.

W małych, poetyckich serduszkach drzemie duży talent. Każdy konkurs recytatorski organizowany wśród dzieci udowadnia, że warto wzbudzać w najmłodszych zainteresowanie poezją, rozwijać i promować ich uzdolnienia recytatorskie oraz kształtować wrażliwości na piękno języka ojczystego.
powrót