INFORMACJA DLA RODZICÓW DZIECI 3-LETNICH

Zasady przyprowadzania/odbierania dzieci nowoprzyjętych.

Rodzice/opiekunowie wchodzą tylko do szatni placówki (z zachowaniem zasady1rodzic/opiekun z dzieckiem z zachowaniem dystansu społecznego nie mniej niż 1,5m rodzic –rodzic , rodzic-pracownik), aby rozebrać/ubrać dziecko.
W szatni może przybywać jednocześnie 2 rodziców z dziećmi; w części wspólnej szatni dyżuruje pracownik administracyjno-obsługowy, zaopatrzony w środki ochronne, który kieruje dziecko do właściwej grupy.

Rodzice/opiekunowie kontaktują się z nauczycielem poza salą z zachowaniem bezpiecznej odległości i ochrony osobistej; chęć kontaktu z nauczycielem zgłaszają do pracownika administracyjno-obsługowego dyżurującego w szatni przedszkola.
Zalecany jest kontakt telefoniczny .

Obowiązkowe jest rygorystyczne przestrzeganie wszelkich środków ostrożności (osłona ust i nosa, rękawiczki jednorazowe lub dezynfekcja rąk).
Należy ograniczyć do minimum czas pobytu rodzica/opiekuna na terenie placówki!