Niebezpieczna zabawka

niebezpieczna zabawka
DRODZY RODZICE
Przedszkola ostrzegają przed niebezpiecznym trendem. Zabójcza maskotka hitem wśród dzieci.

„Huggy Wuggy to postać z gry z gatunku horror. Przytula, by... zabijać, a czerwień na jego twarzy to symbol krwi jego ofiar. Gra jest adresowana dla osób powyżej 16. roku życia, ale moda na niebieskiego pluszaka dotarła do najmłodszych. Nauczyciele ostrzegają, że dzieci naśladują wirtualne postaci, co może być bardzo niebezpieczne.
Publiczne Przedszkole Przystań Elfów w Ząbkach ostrzega i apeluje.”
"Robimy to, żeby poprosić o pomoc w zatrzymaniu tego bardzo niebezpiecznego trendu. Robimy to, żeby przypomnieć, że obecna technologia oprócz niesamowitych dobrodziejstw niesie za sobą ogromne zagrożenie.
„Przedszkole Deal Parochial w hrabstwie Kent wydało ostrzeżenie do rodziców po tym, jak nauczyciele zauważyli dziwne zachowanie wśród wychowanków. Dzieci podobno odtwarzały grę, "przytulając się zbyt mocno i szepcząc sobie do ucha niemiłe rzeczy".

Nasze przedszkole dołącza się do tych apeli i ostrzeżeń.
Moda nie zawsze jest wskazana, dla dobra dzieci postarajmy się przemyśleć zakup takiej zabawki. Prosimy nie dawać takich zabawek dzieciom do przedszkola. DRODZY RODZICE
Publiczne Przedszkole Przystań Elfów w Ząbkach ostrzega i apeluje.”

Nasze przedszkole dołącza się do tych apeli i ostrzeżeń.

DRODZY RODZICE niebezpieczny pluszak (doc) 0.06mb, (Pobrań: 44)