Ogłaszamy konkurs na stroik

stroik-7-1-scaled
Zapraszamy do udziału w konkursie!
W konkursie mogą wziąć wszystkie Dzieci i Rodzice, a nawet Babcie i Dziadkowie, Nauczyciele oraz Pracownicy naszego przedszkola. Stroiki mogąbyć małe, średnie, duże. Każda rodzina może wykonać jeden lub kilka stroików.Stroiki należy wykonać do dnia 11 grudni 2023r. Dnia 12 grudnia będzie rozstrzygnięcie konkursu. Od tego dnia będzie można kupować stroiki.
Konkurs będzie rozstrzygany w ten sposób, że każde dziecko, każdy pracownik przedszkola i każdy rodzic, który przyniesie stroik dostaną swój los, który oddadzą na wybraną przez siebie pracę. Ta praca, która otrzyma najwięcej głosów wygra I nagrodę. Nagrodą będzie wspaniała gra dla całej rodziny oraz radość. (Gorzej dla mnie, jeśli kilka prac zdobędzie tę samą liczbę punktów,pretendującą do pierwszego miejsca. Jeśli tak się stanie, wszyscy właściciele tych prac otrzymają nagrody). Zajrzeć można na „Pinterest”.