Pchli targ - DZIĘKUJEMY RODZICOM!!!

387495476_1453464452164935_796092615038228479_n
I po Pchlim targu. Pięknie zaplanowane, sprawnie przeprowadzone przedsięwzięcie. Dwa dni zbierane były podarki przyniesione przez Rodziców i Pracowników do przedszkola. Potem wszystko zostało posegregowane, wycenione. Wczoraj od rana do późnego popołudnia bardzo zapracowani Rodzice "sprzedawali" towar. Dziękujemy Wszystkim za zaangażowanie, za przyniesienie "skarbów" do przedszkola. Wszystkie zakupione rzeczy i zabawki dostały nowe życie. Dziękujemy Dzieciom za wsparcie działań ;). A do tego sprzyjała nam piękna, słoneczna pogoda.
SERDECZNIE DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM RODZICOM, KTÓRZY POŚWIĘCILI SWÓJ CZAS, ENERGIĘ I WITALNOŚĆ!!! WSPANIAŁA INICJATYWA I ORGANIZACJA!!! ŻYCZYMY WSZYSTKIEGO CO NAJLEPSZE!!! :):):)
A EFEKTY NIEDŁUGO ZOBACZYMY!