PIKNIK RODZINNY NA LUDOWO

P1uXXHs2
Ależ to była piękna impreza!!! DZIĘKUJEMY!!! Dzięki wielu wspaniałym ludziom całe rodziny z naszego przedszkola mogły się spotkać i wspólnie rodzinnie świętować! Kolorowe dekoracje, wstążki, kwiaty i muzyka ludowa czekały. Dopisała przepiękna pogoda, przybyli zaproszeni goście - Pani Krystyna Czechowska I Wice Prezydent Miasta, Pan Mariusz Staszek Przewodniczący Rady Miasta z żoną Agnieszką, która zgodziła się pełnić również rolę pielęgniarki w ramach opieki medycznej razem z niezawodną mamą Hani z grupy V (przybyły z dobrze wyposażonymi torbami pierwszej pomocy). Byli także Przedstawiciele Rady Osiedla "Przyszłość", Pan Dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury w Sulejowie z Zespołem "Piliczanie", a muzyczną oprawę dopełniał gość ze Szczyrku, Góral Szczepan. Wiele Mam przygotowało przepyszne i różnorodne ciasta z owocami, Panowie Aleksander i Dariusz z Panią Anną zajęli się grillem, Panie z przedszkola: Iza, Anna, Dorota, Maria, Katarzyna, Małgorzata i Beata pilnowały, aby niczego nikomu brakło. Mamy dzieci z przedszkola przygotowały także pyszne sałatki warzywne oraz owoce do fontanny z czekoladą (w taki dzień zrobiliśmy wyjątek dla tej słodyczy). Dużą pracę wykonały wszystkie obecne Nauczycielki - Panie Katarzyny, Agnieszka, Agnieszka- psycholog, Urszula, Ewa, Joanna, Arleta, Karolina, Anna, Iwona, Wioleta - stacje z zadaniami dla dzieci. B Panie z Zespołu Piliczanie uczyły robić kwiaty z bibuły, śpiewały i tańczyły. Dzieci z wszystkich grup zaśpiewały piosenki przygotowane dla Rodziców, dla Mamy i Taty.  No i niespodzianka imprezy, Pani Monika Kisiel, która poprowadziłą zabawę ruchową przy muzyce w stylu zumby. Tańczyli duzi i mali. Dzięki tym wszystkim ludziom nasz Piknik Rodzinny na ludowo będzie wspominany z przyjemnością przez wszystkich. Było kolorowo, smacznie, wesoło i na ludowo. Jest jedno ale… szkoda, że nie udało nam się uzyskać mimo wielomiesięcznych starań „dmuchańców” dla dzieci, wielka szkoda, jak to mówił Smok z zeszłorocznego przedstawienia.