Podziękowania i życzenia - zakończenie roku

marguerite-2380657_640
Dzień zakończenia roku szkolnego to szczególny moment w życiu Dzieci, Rodziców i Nauczycieli. W związku z tym w imieniu Dyrekcji, Nauczycieli i Pracowników przedszkola kierujemy pełne wdzięczności podziękowania Rodzicom za entuzjazm, znakomitą atmosferę wspólnych działań oraz za wspomaganie organizacji życia przedszkolnego. Szczególne podziękowania składamy członkom Rady Rodziców, których bezinteresowne zaangażowanie wspierało sprawną i skuteczną działalność przedszkola i owocowało realizacją nietuzinkowych przedsięwzięć. Wyrazy wdzięczności składamy także na ręce przedstawicieli Rodziców wszystkich grup, za okazaną pomoc, ciepłe słowa, uśmiechy i rozmowy. Bez Państwa pomocy byłoby nam decydowanie trudniej. Życzymy Państwu wytrwałości i sukcesów w pracy zawodowej oraz wszelkiej pomyślności w codziennym życiu. Liczymy na równie owocną współpracę w nowym roku szkolnym. Absolwentom, którzy zakończyli wychowanie przedszkolne życzymy sukcesów w nauce, wspaniałych kolegów i koleżanek, dobrych i zaangażowanych nauczycieli. I dziękujemy, że byliście z nami. Wszystkim Dzieciom i Rodzicom życzymy słonecznych, pełnych radości i życiowego optymizmu wakacji.