podziękowanie
DRODZY RODZICE! DROGIE BABCIE! DRODZY NAUCZYCIELE! DRODZY PRACOWNICY PRZEDSZKOLA!
Z całego serca dziękujemy wszystkim Osobom zaangażowanym w przeprowadzenie Festynu Rodzinnego w Przedszkolu Samorządowym nr 11 w Piotrkowie Trybunalskim.
Dziękujemy za przywiezione wędliny, upieczenie pysznych ciast, aukcję obrazów, za oprawę muzyczną, obsługę grilla, przygotowane zabawy.
W pomoc zaangażowali się Rodzice i Babcie naszych dzieci, między innymi: Kai, Poli, Michałka, Zosi, Laury, Łucji, Mai, Jasia, Dawida, Julka, Diany, Jasia, Macieja, Oskara. Wiele osób upiekło ciasto, za co bardzo dziękujemy, bo pyszne wypieki ubogaciły poczęstunek i całą imprezę.
Dziękujemy Panu Jarkowi za oprawę muzyczną oraz Panu Bartłomiejowi za przeprowadzenie aukcji. Wiemy, że Dzieci i Rodzice bawili się świetnie.
Informujemy, że na festynie zostało uzbierane 1107 zł, w tym: 471 zł za „datki” na ciasta, 620 zł za aukcję obrazów.
Pieniądze przeznaczone zostaną na materiały do odnowienia sal 2 i 5.
Zaangażowanie Nauczycieli w prowadzenie zabaw, pomoc wszystkich Pracowników pozwoliło przeprowadzić tę imprezę na najlepszym możliwym poziomie. Dziękujemy bardzo!

Życzymy Wszystkim zdrowia, wspaniałego letniego odpoczynku, ciekawego spędzania czasu z rodzinami.

A prace już się rozpoczęły…

Podziękowania przekazują
Rada Rodziców i Dyrektor Przedszkola Samorządowego nr 11