Pokaz cyrkowy

received_994729811789124
Ostatnio w naszym przedszkolu odbył się pokaz cyrkowy, który dostarczył dzieciom wiele radości i dobrej zabawy. Ciekawe sztuczki i wesołe zabawy z dziećmi skupiały uwagę wszystkich uczestników. Dzieci chętnie brały udział w każdej zaproponowanej zabawie, nie obawiając się niczego. Ponadto występ cyrkowców był ubogacony występami tancerki - Pani Natalii - niezwykle zwinnej i wysportowanej akrobatki. Również dzieci i Panie z przedszkola miały możliwość wypróbowania swoich umiejętności kręcenia kołami. Scenę cyrkową odwiedził również pies,który szybko zdobył sympatię dzieci.Przedszkolaki doskonale się bawiły oglądając występy cyrkowców i nagrodziły artystów gromkimi brawami, na które bezsprzecznie zasłużyli!