Wizyta leśnika w grupie III i IV

371541685_840994751362713_8089883519829194667_n
,,Uczymy miłości do przyrody"

"Uczmy miłości do przyrody uczmy spostrzegać jej piękno cieszyć się nim, podziwiać je i przestrzegajmy dzieci by tego piękna nie niszczyły."
H. Zdzitowiecka
2 listopada grupę III i IV odwiedził Pan Leśniczy- Rafał Taranowski. Gość opowiedział przedszkolakom jak należy zachowywać sję w lesie, achęcał dzieci aby dużo przebywały na świeżym powietrzu pamiętając o częstych spacerach po lesie zwłaszcza w czasie złotej jesieni. Pouczył przedszkolaki aby szanowały przyrodę i żyjące w niej zwierzęta. Pod koniec spotkania Pan Leśniczy pokazał dzieciom prawdziwe poroże jelenia i sarny. Przedszkolaki pięknie podziękowały wspaniałemu gościowi wręczając mu pamiątkowy obrazek, a Pan Leśniczy wręczył każdemu upominek! To była prawdziwie pouczającą lekcja!
Dziękujemy!