Wizyta w Centrum Rozwoju Edukacji

368516192_887964679594537_1898920032812120127_n
Lekcja biblioteczna
W listopadzie dzieci z grupy IV odwiedziły biliotekę pedagogiczną w Piotrkowie Trybunalskim. Przedszkolaki poznały koty - te drapieżne i te domowe. Podczas zabaw ruchowych zamieniały się w futrzaki. Nauczyły sie nowej piosenki- oczywiście o kotkach. Na koniec oglądały bajkę "Kotka Milusia" w formie teatrzyku Kamishibai. Bardzo dziękujemy za tak interesujacą i pouczającą lekcję!

A po lekcji dzieci z grupy IV mile spędziły czas na interaktywnym placu zabaw. Na placu zabaw można znaleźć m.in. interaktywne zabawki, huśtawki, leżaki czy ławki. Przedszkolaki mogły zbadać obieg wody w przyrodzie, wytworzyć własny prąd czy wsłuchać się w niezwykłą muzykę kwiatów. Najwieksza atrakcją okazała się jednak... gra w klasy.