Zakończenie roku w grupie I

436701784_6122400817883916_4892227837548713959_n
We wtorek w gr I odbyło się uroczyste zakończenie roku przedszkolnego połączone z Dniem Mamy i Taty. Dzieci wystąpiły przed rodzicami składając i wyśpiewując im życzenia. Był to szczególny dzień dla wszystkich, wiele wzruszeń i pięknych podziękowań nie brakowało. Wszystkim dzieciom dziękujemy i życzymy pięknych , radosnych wakacji. Rodzicom dziękujemy za pomoc i współpracę w ciągu tego roku. Gratulujemy tak wspaniałych i zdolnych dzieci. Dziękujemy cioci DYREKTOR za opiekę, naukę i zabawę oraz wszystkim ciociom i pracownikom przedszkola za pomoc i zaangażowanie w życie naszej grupy!