Zimowe spotkanie z leśnikiem

377261573_689041136673959_8293519777697117806_n
,,Jak mądrze dokarmiać ptaki?" Dzisiaj w naszej grupie było spotkanie z Panem leśnikiek, który dokładnie opowiadał, jak postepować zimą z ptakami.

Zima to piękna pora roku, również to czas, kiedy zwierzęta i ptaki potrzebują pomocy ze strony człowieka. Z tej to okazji w dwóch najstarszych grupach gościliśmy Pana Rafała Taranowskiego-Leśniczego z Nadleśnictwa Piotrków. Przybliżył on dzieciom wiadomości na temat dokarmiania ptaków, podkreślił, że w okresie srogiej zimy dokarmianie ptaków jest koniecznością. Na zakończenie dzieci otrzymały upominki oraz zapasy pokarmu dla ptaszkow i karmniki.Dziękujemy za ciekawą prelekcję! Dzień ten stał się doskonałą okazją do kształtowania u dzieci odpowiedzialności i wrażliwości na los naszych skrzydlatych przyjaciół.