Kochany Olusiu! Z okazji urodzin życzymy Ci spełnienia marzeń, uśmiechu oraz samych pogodnych dni!
Majeczko i Kubusiu! Z okazji Waszych urodzin życzymy Wam zdrówka, spełnia marzeń oraz uśmiechu każdego dnia!
Kochany Stasiu! Z okazji urodzin życzymy Ci spełnienia marzeń, uśmiechu oraz samych pogodnych dni!
Ogłaszamy wyniki konkursu plastycznego ,,Zające, pisanki, baranki i inne tradycje wielkanocne" zorganizowanego przez Miejski Ośrodek Kultury w Piotrkowie Trybunalskim.

Komisja w składzie:
Przewodniczący – Hanna Stępień
Sekretarz – Aleksandra Grosfeld
Członkowie – Milena Szymczyk, Kacper Stępiński
Po ocenieniu 237 prac  trzecie miejsce w kategorii wiekowej 4-6 lat zdobyła Amelia Jezierska.

Wyróżnienia otrzymali: Oliwia Senderowska oraz IgorBarnowski.
Do wystawy pokonkursowej zakwalifikowała się Diana Bartosiewicz.

Wszystkim dzieciakom serdecznie gratulujemy!
Uroczyste wręczenie nagród oraz otwarcie wystawy pokonkursowej odbędzie się 14-stego kwietnia o gpdzinie 15:00 w galerii Miejskiego Ośrodka w Piotrkowie Trybunalskim.
Dzieci z Przedszkola Samorządowego nr 11 uczestniczyły w Kiermaszu Wielkanocnym zorganizowanym przez Miejski Ośrodek Kultury. Poniżej można obejrzeć zdjęcia z tej wizyty.
31.03.2022 r. odbyła się wycieczka do Miejskiego Ośrodka Kultury, gdzie nasze przedszkolaki miały okazję obejrzeć spektakl pt. „Jaś i Małgosia”. Dzieci z dużym zaciekawieniem oglądały przedstawienie. Śpiewały, tańczyły oraz mówiły wierszyki wspólnie z aktorami. Prawdziwa scena, muzyka i reflektory świateł wywołały na twarzach najmłodszych prawdziwy zachwyt. Przedszkolaki nagrodziły aktorów gromkimi brawami.

Czwartek 25 kwietnia 2024

Kaliksta, Ewodia, Markusław, Jarosław, Ewodiusz, Marek, Piotr