Dnia 17 kwietnia Michalinka i Maciuś rezprezentowali nasze przedszkole w konkursie Zagadki o owadach organizowanym przez Przedszkole Samorządowe nr 24 w Piotrkowie Trybunalskim. Dzieci wzięły udział w pokazie i prezentacji owada. Michalinka przedstawiła strój pszczoły, a Maciuś zaprezentował ciekawe informacje o tym owadzie. Następnie przedszkolaki uczestniczyły w teście Zagadki o owadach. Zadania polegały na dopasowaniu nazw owadów, rozwiązaniu krzyżówki z hasłem i wykonaniu działań matematycznych. Dzieciaki poradziły sobie świetnie i otrzymały nagrody oraz dyplomy. To była  wspaniała zabawa utrwalająca wiadomości związane z owadami. Brawo
Kornelko z okazji urodzin życzymy Ci spełnienia dziecięcych marzeń i wielu wspaniałych przyjaciół.
Maćku z okazji urodzin życzymy Ci radości, wspaniałych dziecięcych chwil i wielu przyjaciół.
Dnia 5.04 dzieci z grupy V Olivier, Natasza, Zosia, Iga, Miłosz, Jaś S., Bartek i Ania uczestniczyły w zawodach sportowych dla hali Relax rywalizując z Przedszkolami Samorządowymi z naszego miasta. Starszaki przez wszystkie konkurencje szli jak burza i zdobyli zasłużone medale. Reszta grupy gorąco kibicowała swoim kolegom i koleżankom. Brawo Dzieciaki:)
Majeczko z okazji urodzin życzymy Ci dużo słonka każdego dnia, uśmiechu i wspaniałych przyjaciół.
19-04-2024

53. Adam Jarzębowski
  54. Julia Eppel
  55. Jan Eppel
PROSIMY ABY RODZICE DOSTARCZYLI DRUK Z NUMEREM KONTA NA KTÓRY BĘDĄ ZWRACANE PIENIĄDZE W RAZIE NOEOBECNOŚCI DZIECKA W PRZEDSZKOLU PODCZAS DYŻURU ORAZ UPWOWAŻNIEŃ (JEŚLI DZIECKO BĘDZIE ODBIERANE PRZEZ INNE OSOBY NIŻ RODZICE).

WSZYSTKIE DRUKI DOSTĘPNE SĄ NA STRONIE INTERNETOWEJ PRZEDSZKOLA- POD LINKIEM DLA RODZICÓW.
W Grupie II dzieci również poznawały Grecję - symbole narodowe, znane miejsca i charakterystyczne potrawy.
Pawełku życzymy Ci spełnienia dziecięcych marzeń, dużo uśmiechu i radości każdego dnia.

Środa 24 kwietnia 2024

Fidelis, Erwin, Horacy, Egbert, Grzegorz, Horacjusz, Aleksja, Aleksy, Aleksander, Saba