1 czerwca w ramach koncepcji „Poznajemy zawody Rodziców” dzieci z grupy IV pojechały na wycieczkę do Jednostki Wojskowej w Nowym Glinniku. Przedszkolaki miały okazję podejrzeć trenujących żołnierzy i dowiedzieć się co nieco o ich pracy, a także zasiąść za sterami prawdziwego śmigłowca. Niestety szczegóły wyjazdu zostały objęte tajemnicą wojskową J  Bardzo dziękujemy Panu Mariuszowi Macherowskiemu za zaproszenie nas do miejsca swojej pracy.

Dzieci z grupy II uczestniczyły w wycieczce do ogrodu zoologicznego ZOO SAFARI w Borysewie.
  Celem wycieczki było wzbogacenie wiadomości na temat dzikich zwierząt żyjących w różnych rejonach świata, zapoznanie z warunkami ich życia oraz kształtowanie umiejętności grzecznego i kulturalnego zachowania się w miejscach publicznych.
  Podczas zwiedzania dzieci przeżyły niesamowitą przygodę napotykając wiele gatunków zwierząt z różnych kontynentów: białe lwy, białe tygrysy bengalskie, antylopy, zebry, bawoły afrykańskie, fokę szarą, małpy, krokodyla syjamskiego, warana papuaskiego, pumy, rysie, żyrafy siatkowane, kangury, lemury, białe wilki.
05 czerwca przedszkolaki z grupy II po raz pierwszy uczestniczyły w lekcji bibliotecznej zorganizowanej przez Miejską Bibliotekę Publiczną im. Adama Próchnika w Piotrkowie Trybunalskim, Oddział dla dzieci. Z wielką uwagą i w skupieniu przedszkolaki rozwiązywały zagadki dotyczące bohaterów literackich, kolorowały postacie bajkowe i przeglądały pięknie ilustrowane książeczki.
25 maja dzieci z grupy IV zaprosiły swoje Mamy do przedszkola na wspólną rytmikę. Prowadzone przez Panią Jolę tańce, zabawy i śpiewy sprawiły wszystkim Gościom i Przedszkolakom wiele radości. Każda Mama otrzymała od swojego dziecka własnoręcznie wykonany prezent, a na zakończenie wszyscy razem zasiedli do pysznego podwieczorku.

Wizyta strażaków w grupie 3-latków (kwiecień) wzbudziła ogromne zainteresowanie dzieci. Spotkanie to odbyło się w ramach akcji "Poznajemy zawody naszych rodziców". W trakcie spotkania strażacy zaznajomili dzieci z ciekawostkami związanymi z ich pracą zawodową. Jak zawsze największe zainteresowanie wzbudził wóz strażacki, którym przyjechali strażacy. Dzieci z bliska miały możliwość podziwiać wyposażenie.
Dnia 09 01 2017r. Rodzice dzieci  z grupy II zaprezentowali się publiczności w przedstawieniu pt. „Zamieszanie w krainie bajek”, na deskach Miejskiego Ośrodka Kultury w Piotrkowie Trybunalskim
Przedszkolaki  wraz z rodzinami z zapartym tchem oglądali przedstawienie.  Z niecierpliwością oczekiwano kolejnych postaci, które pojawiały się na scenie.
Każda z postaci zagrana została wyjątkowo i oryginalnie.
Doskonałą grę rodziców uzupełniły fantastycznie dobrane stroje i rekwizyty.
Wysiłek wszystkich rodziców biorących udział w przedstawieniu
został zrekompensowany uśmiechami dzieci i fantastyczną atmosferą.
 Jesteśmy dumni, że Rodzice angażują się w życie przedszkolne.

Dziś dzieci z gr V odwiedziła Pani Paulina,która jest sędzią piłki nożnej.
07-02-2017

Konkurs o zdrowiu

25 kwietnia w naszym przedszkolu odbyła się kolejna edycja międzyprzedszkolnego konkursu pt.:,,Co o zdrowiu wiedzą przedszkolaki?"

Niedziela 07 sierpnia 2022

Licyniusz, Kajetan, Klaudia, Dobiemir, Dorota, Sykstus, Andromeda, Albert, Doryda, Licynia, Konrad, Donata