Kto nie był, niech żałuje!!! To była WSPANIAŁA!!! zabawa dla Dorosłych i Dzieci. Kolorowa, bujna roślinność, kwiaty, kolorowe girlandy, palmy, prawdziwa plaża z leżakami, parasole i słońce robiły prawdziwą hawajską i tropikalną atmosferę. Niebywała ilość atrakcji: tańce i zabawy ruchowe przy muzyce hawajskiej z Wesołą Panią Animator, dwa ogromne dmuchańce obsługiwane przez bardzo życzliwych i dbających o bezpieczeństwo Opiekunów, taniec „Aloha” Mam i Nauczycieli, stacje z zadaniami (rekiny, malowanie na folii, tatuaże dla dzieci), Pan Samochodzik z lodami, owoce w gorącej czekoladzie, popcorn, wata cukrowa, sesje fotograficzne do pamiątkowych magnesów, ciasta, deserki, sałatki, lemoniada cytrynowa, chleb ze smalcem (ze śliwką i jabłkiem - specjalność naszych Pań Kucharek i Pani Intendentki”). Wielką atrakcją była aukcja obrazów Malarek ze Stowarzyszenia Malarzy Amatorów „Malujemy-Młodniejemy”, którą przeprowadził zaprzyjaźniony Rodzic Pan Łukasz. Pieniądze zostaną przeznaczone na nową dużą piaskownicę do przedszkola. Były podziękowania dla Rodziców pracujących dla przedszkola przez cały rok, było pożegnanie odchodzącego na emeryturę Pana Alka, były przytulania, uśmiechnięte łzy, drobne prezenty. Wesołe zabawy, rozmowy, odpoczynek przy klimatycznej muzyce, mnóstwo zdjęć, filmów na pamiątkę tego fantastycznego wydarzenia. Nie byłoby go oczywiście, gdyby nie wymarzona piękna pogoda, ale przede wszystkim, gdyby nie zaangażowanie wielu cudownych i oddanych sprawie ludzi: Rodziców pod przewodnictwem Pani Ewy Wiernickiej, Nauczycieli, Opiekunów, Pomocy, Kucharek, Intendentki, Panów Dozorców, Pani Animatorki z ekipą z firmy "Aktywna Strefa Dmuchańce i inne atrakcje dla dzieci", Pana Iluzjonisty Bartosza Rybczyńskiego, Marty Kołodziejskiej z firmy "Chwile zaklęte w magnesie", Krzysztofa Antczaka z firmy "Kulfi Eventy", Osób obsługujących wszelkie atrakcje. Dziękujemy naszym Sąsiadom za wyrozumiałość (było parę godzin trochę głośno) i bardzo, bardzo dziękujemy Państwu, które nam udostępniło plac na zaparkowanie samochodów gości. WSZYSTKIM JESZCZE RAZ BARDZO GORĄCO DZIĘKUJEMY!!! Wspomnienia tego wydarzenia będą z nami do końca świata!!!