Z okazji Dnia Dziecka wybraliśmy się do sali trampolin ,gdzie dzieci aktywnie i radośnie spędziły czas. Uczestniczyły w różnych zabawach ruchowych, skokach na trampolinach oraz ćwiczeniach rozwijających sprawność fizyczną. Wspólna zabawa sprzyjała integracji grupy , kształtowaniu zasad bezpieczeństwa zachowania. Wyjście dostarczyło dzieciom wielu pozytywnych emocji i niezapomnianych wrażeń .