Przedszkole Samorządowe Nr 11
w Piotrkowie Trybunalskim

DZIEŃ DZIECKA W GRUPIE II

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
6 + 9 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
6 + 9 =
ce7e8643-3a4a-4662-81fc-900a1bcfd4f6
Dzień Dziecka w naszej grupie 4-latków był pełen radości, uśmiechów i wspaniałej zabawy. Tego dnia dzieci spędziły dużo czasu na przedszkolnym placu zabaw, gdzie czekało na nie wiele atrakcji i wspólnych aktywności.
Ogromną frajdę sprawiła wszystkim zabawa z bańkami mydlanymi. Kolorowe bańki unoszące się w powietrzu zachęcały dzieci do biegania, skakania i łapania ich. Nie zabrakło również wspólnych gier i zabaw ruchowych, które dostarczyły mnóstwo pozytywnych emocji i pozwoliły dzieciom aktywnie spędzić czas w gronie kolegów i koleżanek.
Jedną z najbardziej wyczekiwanych atrakcji było wspólne jedzenie lodów. Ten słodki poczęstunek sprawił dzieciom wiele radości i był doskonałym uzupełnieniem świętowania.
To był wyjątkowy dzień pełen śmiechu, zabawy i niezapomnianych chwil. Dzieci wróciły do domów szczęśliwe, a wspomnienia z obchodów Dnia Dziecka na długo pozostaną w ich pamięci.
powrót