Dzieci uwielbiają zabawy na placu zabaw. Na naszym placu jest dużo miejsca do gry w piłkę, skoków i biegów.
Olusiu wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Zdrówka, spełnienia marzeń i uśmiechu każdego dnia,!
Tegoroczne obchody Dnia Ziemi w grupie 2 były wyjątkowo blisko... ziemi....
Dzięki udziałowi w akcji #ZDROWOROSNA 2023 dzieci otrzymały pakiety edukacyjne i samodzielnie wysiały koper. Świetnie sobie poradziły! Miały okazję doświadczyć że uprawa roślin to świetna zabawa i element zdrowego stylu życia. Pierwsze rośliny pojawią się za 10-14 dni. Trzymamy kciuki za sukces naszych małych ogrodników!

Węże wcale nie sa takie straszne, nawet bardzo miłe w dotyku. Nasze dzieci mogły się o tym przekonać na własnej skórze. Dowiedziały się również od Pana prowadzącego wielu ciekawych informacji na temat życia gadów. Dziękujemy!

Szybka zbióka, dobra pogoda i radosne nastroje wszystkich dzieci bardzo umiliły pobyt w teatrze.
Do przedszkola przybyli niecodzienni goście, prawdziwe węże. Najpierw Pan Opiekun przygotował nas do spotkania, musieliśmy być cicho, i nie robić zbyt dużo ruchu. Potem Pan opowiedział nam o zwyczajach węży, o tym, czym się odżywiają, gdzie żyją i o tym, czy naprawdę trzeba się ich bać. Mogliśmy także je pogłaskać co dla niektórych było trudnym zadaniem. Niektóre osoby musiały przezwyciężyć swój strach. Na szczęście węże, które nas odwiedziły, były bardzo przyjazne.
Starszaki już niewiele mają czasu na współne wyjścia do kina, teatru, na współne wycieczki. Zbliża się koniec roku szkolnego. Korzystajmy, póki czas.
Kornelko życzymy Ci dziecięcej radości, wspaniałych przyjaciół i wymarzonych prezentów.
Autyzm to niełatwy temat, próbujemy go pozanć poprzez np. udział w konkursch. Na jednym z nich udało się nam zdobyć wyróżnienie. Gratulujemy Wszystkim zdobywcom nagród i wyróznień.
19-04-2023

dla zangażowanych w kiermasz wielkanocny.
Wielkie, wielkie i jeszcze raz ogromne podziękowania dla Wszystkich Osób zaangażowanych w Kiermasz Wielkanocny.
Drodzy Państwo, zebraliśmy pokaźną sumkę (ogółem z dwóch Kiermaszy 3431,96 zł). Na spotkaniu Rady Rodziców ustalono, że jednak poczekamy jeszcze z zakupem sprzętu na plac zabaw, aż uzbieramy jeszcze trochę więcej pieniędzy w kolejnej akcji, ponieważ ceny wszystkich „fajnych” sprzętów są niestety bardzo wysokie. Jak mówi przysłowie „Grosz do grosza będzie kokosza”.  W maju kolejna akcja Rady Rodziców „Pchli targ”. A na początku czerwca wielka niespodzianka. Zapraszamy Rodziców do angażowania się w przedsięwzięcia organizowane na terenie naszej placówki. To wielka sprawa, szczególnie dla naszych Dzieci.

Piątek 19 kwietnia 2024

Konrada, Leontyna, Werner, Leona, Włodzimierz, Irydion, Cieszyrad, Leon, Pafnucy