Do przedszkola przybyli niecodzienni goście, prawdziwe węże. Najpierw Pan Opiekun przygotował nas do spotkania, musieliśmy być cicho, i nie robić zbyt dużo ruchu. Potem Pan opowiedział nam o zwyczajach węży, o tym, czym się odżywiają, gdzie żyją i o tym, czy naprawdę trzeba się ich bać. Mogliśmy także je pogłaskać co dla niektórych było trudnym zadaniem. Niektóre osoby musiały przezwyciężyć swój strach. Na szczęście węże, które nas odwiedziły, były bardzo przyjazne.
Starszaki już niewiele mają czasu na współne wyjścia do kina, teatru, na współne wycieczki. Zbliża się koniec roku szkolnego. Korzystajmy, póki czas.
Kornelko życzymy Ci dziecięcej radości, wspaniałych przyjaciół i wymarzonych prezentów.
Autyzm to niełatwy temat, próbujemy go pozanć poprzez np. udział w konkursch. Na jednym z nich udało się nam zdobyć wyróżnienie. Gratulujemy Wszystkim zdobywcom nagród i wyróznień.
19-04-2023

dla zangażowanych w kiermasz wielkanocny.
Wielkie, wielkie i jeszcze raz ogromne podziękowania dla Wszystkich Osób zaangażowanych w Kiermasz Wielkanocny.
Drodzy Państwo, zebraliśmy pokaźną sumkę (ogółem z dwóch Kiermaszy 3431,96 zł). Na spotkaniu Rady Rodziców ustalono, że jednak poczekamy jeszcze z zakupem sprzętu na plac zabaw, aż uzbieramy jeszcze trochę więcej pieniędzy w kolejnej akcji, ponieważ ceny wszystkich „fajnych” sprzętów są niestety bardzo wysokie. Jak mówi przysłowie „Grosz do grosza będzie kokosza”.  W maju kolejna akcja Rady Rodziców „Pchli targ”. A na początku czerwca wielka niespodzianka. Zapraszamy Rodziców do angażowania się w przedsięwzięcia organizowane na terenie naszej placówki. To wielka sprawa, szczególnie dla naszych Dzieci.

Maćku życzymy Ci cudownego dzieciństwa i wymarzonych prezentów.
16-04-2023

NA POLANIE GRUPA V

Starszaki z grupy 5 nie próżnują. Dzisiaj stworzyli makietę gospodarstwa z domowymi zwierzętami na polu. Zdolne dzieciaki.
Majeczko życzymy Ci dużo radości, wspaniałych kolegów i koleżanek oraz wymarzonych prezentów.
Starsze grupy mogły dzisiaj dowiedzieć się "z pierwszej ręki" o pracy Policjantów z Piotrkowiskiej Komendy. Przy okazji zobaczyli jak zakładane są kajdanki, jak wygląda mundur prawdziwego policjanta w akcji. Ponadto owiedzieli się, jakie sytuacje sa niebezpieczne dla dzieci, jak należy się wówczas zachować, gdzie i pod jaki numer zadzwonić.
Majeczko, Kubusiu  z okazji urodzin życzymy Wam dużo, dużo uśmiechu, spełnienia marzeń i wspaniałych przyjaciół!

Czwartek 02 maja 2024

Zoe, Borys, Zygmunta, Walter, Gwalbert, Walbert, Waldebert, Witomir, Atanazy, Walenty, Zygmunt, Anatol