Wszyscy bardzo się staraliśmy, dużo się nauczycliśmy i z radością przedstawiliśmy naszym Kochanym Babciom i Dziadkom. Niech nam żyją sto lat i więcej!
Dzieci uczęszczające na zajęcia poznają różnorodne techniki plastyczne i doskonalą sprawność manualną, ale przede wszystkim uczą się dostrzegać piękno w otaczającym je świecie i rozwijają swoją wyobraźnię.
Dominiku, pamiętamy o Tobie w dniu Twojego święta, dlatego z okazji urodzin składamy Ci moc potężnych życzeń. Niech oprócz zdrowia, radości i uśmiechu przyniosą Ci mnóstwa serdecznych gości i góry prezentów.
Ostanie tańce w Karnawale. Nie trzeba się smucić, tylko tańczyć i wesoło nucić.
Pani Justynko, dziękujemy za te wspólne pląsy, grę na instrumentach i śpiewanie.
21-02-2023

Molekularium

Pokaz na piątę dla Dużych i Małych. Po wejściu do namiotu w kształcie ogromnej kopuły mogliśmy podziwiać rozgwieżdżone niebo, konstelacje gwiazd oraz zdobywać nową wiedzę o kosmosie... z Krecikiem.
17-02-2023

Pizza Italiano

Mniam! Wspólne przygotowywanie, dekorowanie i degustacja! Możemy już przygotować pizzę dla Rodzinki. Będzie na pewno smakowała, jak ta, którą zrobiliśmy i zjedliśmy w przedszkolu. My się nigdy w naszej grupie nie nudzimy.
Łucjo i Radziu, szczęścia, pogody ducha i uśmiechu od ucha do ucha.
Jagódko, niech Ci żarty się udają, niech Ci wszyscy wybaczają, niech Ci spełnią się marzenia, takie mamy dziś życzenia.
Antosiu, do zabawy mnóstwa siły, żeby każdy dzień był miły, pełen śmiechu i radości, stu urodzinowych gości.

Niedziela 19 maja 2024

Celestyn, Potencjana, Potencjanna, Kryspin, Bernarda, Piotr, Iwo, Pękosław, Mikołaj, Augustyn, Pudencjana, Pudencjanna