Informujemy Rodziców, że dyżur wakacyjny nasze przedszkole pełni w dniach od 27.06.2022 r. do 15.07.2022 r.
Zgłoszenia na dyżur przyjmujemy do 08.06.2022 r. u wychowawców poszczególnych grup.

Oceny prac, które wpłynęły na konkurs fotograficzny "Wiosna w lesie" dokonała specjalnie powołana Komisja Konkursowa w składzie:
1. Małgorzata Grzędowska – Dyrektor Przedszkola
2. Anna Marecka
3. Karolina Socha-Olczak
4. Arleta Jarząb

Kochany Fabianku! Z okazji urodzin życzymy Ci spełnienia marzeń, uśmiechu oraz samych pogodnych dni!
Miło nam poinformować, że Jagoda Grela zdobyła drugie miejsce w konkursie,, Wiosna w wierszu i piosence-Polska w wiosennych kwiatach" za dziecięce ujęcie Polski w wiosennych kwiatach. Serdecznie gratulujemy Jagódce!
12-05-2022

Wiosenny bal

Kochana Tamarko! Z okazji urodzin życzymy Ci spełnienia marzeń, uśmiechu oraz samych pogodnych dni!

Poniedziałek 08 sierpnia 2022

Niezamysł, Cyriak, Sylwiusz, Cyryl, Emilian, Niegosław