Kochany Karolku! Z okazji urodzin życzymy Ci spełnienia marzeń, uśmiechu oraz samych pogodnych dni!
Serdecznie dziękujemy wszystkim dzieciom, nauczycielom za zaangażowanie i udział udział w konkursie organizowanym przez nasze przedszkole.
Kochany Olusiu! Z okazji urodzin życzymy Ci spełnienia marzeń, uśmiechu oraz samych pogodnych dni!
Majeczko i Kubusiu! Z okazji Waszych urodzin życzymy Wam zdrówka, spełnia marzeń oraz uśmiechu każdego dnia!
Kochany Stasiu! Z okazji urodzin życzymy Ci spełnienia marzeń, uśmiechu oraz samych pogodnych dni!
Ogłaszamy wyniki konkursu plastycznego ,,Zające, pisanki, baranki i inne tradycje wielkanocne" zorganizowanego przez Miejski Ośrodek Kultury w Piotrkowie Trybunalskim.

Komisja w składzie:
Przewodniczący – Hanna Stępień
Sekretarz – Aleksandra Grosfeld
Członkowie – Milena Szymczyk, Kacper Stępiński
Po ocenieniu 237 prac  trzecie miejsce w kategorii wiekowej 4-6 lat zdobyła Amelia Jezierska.

Wyróżnienia otrzymali: Oliwia Senderowska oraz IgorBarnowski.
Do wystawy pokonkursowej zakwalifikowała się Diana Bartosiewicz.

Wszystkim dzieciakom serdecznie gratulujemy!
Uroczyste wręczenie nagród oraz otwarcie wystawy pokonkursowej odbędzie się 14-stego kwietnia o gpdzinie 15:00 w galerii Miejskiego Ośrodka w Piotrkowie Trybunalskim.

Poniedziałek 08 sierpnia 2022

Niezamysł, Cyriak, Sylwiusz, Cyryl, Emilian, Niegosław