Dzieci z Przedszkola Samorządowego nr 11 uczestniczyły w Kiermaszu Wielkanocnym zorganizowanym przez Miejski Ośrodek Kultury. Poniżej można obejrzeć zdjęcia z tej wizyty.
31.03.2022 r. odbyła się wycieczka do Miejskiego Ośrodka Kultury, gdzie nasze przedszkolaki miały okazję obejrzeć spektakl pt. „Jaś i Małgosia”. Dzieci z dużym zaciekawieniem oglądały przedstawienie. Śpiewały, tańczyły oraz mówiły wierszyki wspólnie z aktorami. Prawdziwa scena, muzyka i reflektory świateł wywołały na twarzach najmłodszych prawdziwy zachwyt. Przedszkolaki nagrodziły aktorów gromkimi brawami.
Grupa trzecia przesyła fotorelację z marcowego zadania w ramach projektu Play With English. Robiliśmy fruit salad. Najpierw dokładnie umyliśmy rączki, potem owoce. Następnie poznaliśmy nazwy owoców, z których powstała sałatka i omówiliśmy ich kolory. Nasze czterolatki samodzielnie kroiły owoce. Nie obeszło się bez degustacji pojedynczych składników.
18-03-2022

Wiosna, wiosna...