Podczas ferii nie próżnujemy, tylko wycinamy, malujemy, kleimy, lepimy. Rozwijamy  zainteresowania, rozbudzamy twórczą  ekspresję, odkrywamy przyjemność tworzenia, cieszenie się uzyskanym efektem.

Miłoszku z okazji urodzin życzymy Ci samych radosnych, dziecięcych chwil, zdrowia oraz wielu wspaniałych przyjaciół.
Starszaki z okazji dnia Babci i Dziadka wykonały własnoręcznie postacie swoich dziadków.
Fotorelacja z zajęć muzycznych.
Finał akcji dla Seniorów.
,,Jak mądrze dokarmiać ptaki?" Dzisiaj w naszej grupie było spotkanie z Panem leśnikiek, który dokładnie opowiadał, jak postepować zimą z ptakami.
16 stycznia 2024 roku był bal zimowy. Dzieci z wszystkich grup tańczyły do znanych przebojów. Wszystkie pięknie i ciekawie ubrane w stroje bohaterów z bajek i filmów. Były koty, księżniczki, królewny, czarodziejki, wojownicy, policjanci, tygrysy i inni. Nawet niektóre panie się przebrały. Dzieci tańczyły, tańczyły, i trochę się zmęczyły. Zabawę prowadziła Pani animatorka. A na koniec dnia wszystkie dzieci z okazji balu zimowego otrzymały podarunki. Dziękujemy wszystkim za pomoc w organizacji balu, szczególnie Państwu ze Stowarzyszenia Przyjaciół Mam Sąsiada, które pomogło w dekorowaniu sali oraz firmie za podarunki.  Dziękujemy Rodzicom, którzy jak zwykle postarali się o piękne stroje na bal dla swoich pociech. Można szczerze ocenić, że bal się udał pod wszystkimi względami, co potwierdzają wypowiedzi rodziców i dzieci obierane w ciągu kilku następnych dni.
Jutro Bal Zimowy, Karnawałowy! Czekamy na dzieci. Będzie dużo niespodzianek, Paczki. No po prostu nie warto nie być. Zapraszamy nasze Dzieci!!! Tu osoby, które pomogły ubrac naszą salę na bal - Grupa "Rysunek" ze Stowarzyszenia Mam Sąsiada. Myślę, że można im podziękować. Już nie pierwszy raz nam pomagają. Jedną Panią na pewno rozpoznacie. Zaczęliśmy o 10, skończyliśmy ciemną nocą. Ale się opłacało. Była dzisiaj rano  niespodzianka.
Starszaki poznały kolejne Państwo leżące w Europie -Francję.  Zostały zapoznane z najbardziej znanymi miejscami w Paryżu. Tego dnia nie zabrakło przysmaków, zabaw ruchowych, muzycznych i plastycznych nawiązujących do Francji.
Wszystkie dzieci z przedszkola, oraz te z grupy II poznawały dzisiaj Francję, jej kulturę, tradycję, zabytki, znanych ludzi. Jest to część treści prowgramowych o poznawaniu państw europejskich.

Czwartek 25 kwietnia 2024

Kaliksta, Ewodia, Markusław, Jarosław, Ewodiusz, Marek, Piotr