AKTYWNY I ZDROWY PRZEDSZKOLAK 2026 JUŻ ZA NAMI!!!
Dnia 23.04.2026r. zorganizowany był przez Przedszkole Samorządowe nr 11 i Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piotrkowie Trybunalskim Konkurs „Aktywny i zdrowy przedszkolak 2026”. Wielka radość dzieci, fantastyczna atmosfera, piękne puchary, medale, liczne nagrody, wspaniałe występy akrobatyczne (Piotrkowska Fundacja Talentów Ewy Wiśniewskiej), rozgrzewki znanych piotrkowskich sportowców i firm (Polanik, Robert Krasoń, Monika Kisiel, Piotrkowianin) pozwoliły zrealizować główne założenia konkursu, którymi było zachęcanie dzieci do zdrowego odżywiania i zdrowego trybu życia. Pięcioosobowe drużyny ze wszystkich Przedszkoli Samorządowych w Piotrkowie (1,5,7,8,11,12,14,15,16,19,20,24,26) wykazały się doskonałym przygotowaniem do wykonania zadań trójetapowego konkursu. Zdrowa przekąska, dwa trudne pytania i piramida artystyczna wykonane perfekcyjnie pod każdym względem przez przedszkolne drużyny były oceniane przez surowe jury konkursowe. Nie obyło się bez dogrywek. Przegranych nie było.
Wielkie brawa dla Zwycięzców!!!
Wszystkie pozostałe drużyny otrzymały puchary/wyróżnienia, dyplomy i nagrody.
Dziękujemy wszystkim Dzieciom, Nauczycielom i Opiekunkom za udział i przygotowanie dzieci do konkursu.
Organizatorzy serdecznie dziękują Wszystkim Uczelniom, Firmom i Osobom zaangażowanym w realizację przedsięwzięcia.
Dziękujemy za objęcie Konkursu” Aktywny i zdrowy przedszkolak 2026” patronatem przez:
Bez nagród nie udałaby się żadna impreza, dlatego należą się piękne/serdeczne podziękowania dla ofiarodawców:
Cała impreza wymagała wielu dni przygotowań, zaangażowania wielu osób w czasie przebiegu konkursu, ustawiania stołów, przygotowania owoców do przekąsek, porządkowania. Dziękujemy za to wszystkim Pracownikom Ośrodka Sportu i Rekreacji w Piotrkowie Trybunalskim, Pracownikom Przedszkola Samorządowego nr 11 w Piotrkowie Trybunalskim.
Konkurs "aktywny i zdrowy przedzkolak" nie byłyby zrealizowany z takim rozmachem, gdyby nie Pani Daria Domańska-Senderowska!!!
Jest Pani Aniołem naszego przedszkola. Dziękujemy serdecznie za całe Pani zaangażowanie, za podjęcie tematu, poszukiwanie patronatów i szczodrych ofiarodawców, za całe serce, którym Pani to przedsięwzięcie ogarnęła.
Dzięki Wszystkim zaangażowanym firmom i osobom ta impreza miała fantastyczny przebieg, pozwoliła dzieciom cieszyć się sportowymi emocjami, a kibicom na trybunach okrzykami i wiwatami dopingować swoich zawodników/przedstawicieli z przedszkoli.
Jeszcze raz wszystkim bardzo serdecznie dziękujemy.
Tu fotorelacje od niektórych uczestników, szczególnie dzięki Państwu Lekarzom z Centrum Medycznego Medikal Magnus w Łodzi!!!
https://www.facebook.com/photo?fbid=1569147331882158&set=pcb.1569148601882031
https://www.facebook.com/stories/1757272427658441/UzpfSVNDOjE0OTgxMDY2NDUyMDU4ODQ=/?bucket_count=9&source=story_tray
Dnia 23.04.2026r. zorganizowany był przez Przedszkole Samorządowe nr 11 i Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piotrkowie Trybunalskim Konkurs „Aktywny i zdrowy przedszkolak 2026”. Wielka radość dzieci, fantastyczna atmosfera, piękne puchary, medale, liczne nagrody, wspaniałe występy akrobatyczne (Piotrkowska Fundacja Talentów Ewy Wiśniewskiej), rozgrzewki znanych piotrkowskich sportowców i firm (Polanik, Robert Krasoń, Monika Kisiel, Piotrkowianin) pozwoliły zrealizować główne założenia konkursu, którymi było zachęcanie dzieci do zdrowego odżywiania i zdrowego trybu życia. Pięcioosobowe drużyny ze wszystkich Przedszkoli Samorządowych w Piotrkowie (1,5,7,8,11,12,14,15,16,19,20,24,26) wykazały się doskonałym przygotowaniem do wykonania zadań trójetapowego konkursu. Zdrowa przekąska, dwa trudne pytania i piramida artystyczna wykonane perfekcyjnie pod każdym względem przez przedszkolne drużyny były oceniane przez surowe jury konkursowe. Nie obyło się bez dogrywek. Przegranych nie było.
- Pierwsze miejsce zajęli zawodnicy Przedszkola Samorządowego nr 26.
- Drugie miejsce zajęła drużyna z Przedszkola Samorządowego nr 19.
- Trzecie miejsce zajęła drużyna z Przedszkola nr 24.
Wielkie brawa dla Zwycięzców!!!
Wszystkie pozostałe drużyny otrzymały puchary/wyróżnienia, dyplomy i nagrody.
Dziękujemy wszystkim Dzieciom, Nauczycielom i Opiekunkom za udział i przygotowanie dzieci do konkursu.
Organizatorzy serdecznie dziękują Wszystkim Uczelniom, Firmom i Osobom zaangażowanym w realizację przedsięwzięcia.
Dziękujemy za objęcie Konkursu” Aktywny i zdrowy przedszkolak 2026” patronatem przez:
- Pana Juliusza Wiernickiego Prezydenta Miasta Piotrkowa Trybunalskiego
- Panią Monikę Trawczyńską Kierownik Referatu Edukacji w Piotrkowie Trybunalskim
- Pana Rektora Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie
- Uniwersytet Medyczny w Łodzi
- Polskie Towarzystwo Mięśni, Ścięgien i Więzadeł
- Centralny Ośrodek Medycyny Sportowej
- Polskie Stowarzyszenie Dietetyków
- Panią Darię Domańską-Senderowską Doktor dietetyki
- Panią Monikę Kisiel Power Women
- Pana Roberta Krasonia Zawodowego Mistrza Europy full contact
- Zawodników Klubu Sportowego „Piotrkowianin”.
Bez nagród nie udałaby się żadna impreza, dlatego należą się piękne/serdeczne podziękowania dla ofiarodawców:
- Doktor Ani Makowskiej z Gdańska
- Restauracji „Relaks” z Piotrkowa Trybunalskiego
- Wielospecjalistycznego Centrum Medycznego Medikal Magnus Clinic z Łodzi
- Centrum Medycznego QUERQUS w Łodzi
- Firmie Polarnik z Piotrkowa
- Radzie Rodziców z Piotrkowa Trybunalskiego.
Cała impreza wymagała wielu dni przygotowań, zaangażowania wielu osób w czasie przebiegu konkursu, ustawiania stołów, przygotowania owoców do przekąsek, porządkowania. Dziękujemy za to wszystkim Pracownikom Ośrodka Sportu i Rekreacji w Piotrkowie Trybunalskim, Pracownikom Przedszkola Samorządowego nr 11 w Piotrkowie Trybunalskim.
Konkurs "aktywny i zdrowy przedzkolak" nie byłyby zrealizowany z takim rozmachem, gdyby nie Pani Daria Domańska-Senderowska!!!
Jest Pani Aniołem naszego przedszkola. Dziękujemy serdecznie za całe Pani zaangażowanie, za podjęcie tematu, poszukiwanie patronatów i szczodrych ofiarodawców, za całe serce, którym Pani to przedsięwzięcie ogarnęła.
Dzięki Wszystkim zaangażowanym firmom i osobom ta impreza miała fantastyczny przebieg, pozwoliła dzieciom cieszyć się sportowymi emocjami, a kibicom na trybunach okrzykami i wiwatami dopingować swoich zawodników/przedstawicieli z przedszkoli.
Jeszcze raz wszystkim bardzo serdecznie dziękujemy.
Tu fotorelacje od niektórych uczestników, szczególnie dzięki Państwu Lekarzom z Centrum Medycznego Medikal Magnus w Łodzi!!!
https://www.facebook.com/photo?fbid=1569147331882158&set=pcb.1569148601882031
https://www.facebook.com/stories/1757272427658441/UzpfSVNDOjE0OTgxMDY2NDUyMDU4ODQ=/?bucket_count=9&source=story_tray