Przedszkole Samorządowe Nr 11
w Piotrkowie Trybunalskim

WYJAZD GR.V DO TEATRU ARLEKIN

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
2 + 6 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
2 + 6 =
ab8c2b42-4471-4cd5-8723-64a496f2e41b
Dzieci z gr V wybrali się do Teatru Arlekin na spektakl pt"Calineczka". Przedstawienie inspirowane było znana baśnią Hansa Christiana Andersena. Była to współczesna dziecięca "baśń drogi" w której dziecko przeżywa różne przygody w okresie dorastania. Spektakl mial za zadanie pokazać przemianę dziecka oraz siłę mówienia własnego zdania. Jest to historia mówienia NIE, o wyrażaniu swoich emocji i podejmowaniu trudnych decyzji.
powrót