05 czerwca przedszkolaki z grupy II po raz pierwszy uczestniczyły w lekcji bibliotecznej zorganizowanej przez Miejską Bibliotekę Publiczną im. Adama Próchnika w Piotrkowie Trybunalskim, Oddział dla dzieci. Z wielką uwagą i w skupieniu przedszkolaki rozwiązywały zagadki dotyczące bohaterów literackich, kolorowały postacie bajkowe i przeglądały pięknie ilustrowane książeczki.
25 maja dzieci z grupy IV zaprosiły swoje Mamy do przedszkola na wspólną rytmikę. Prowadzone przez Panią Jolę tańce, zabawy i śpiewy sprawiły wszystkim Gościom i Przedszkolakom wiele radości. Każda Mama otrzymała od swojego dziecka własnoręcznie wykonany prezent, a na zakończenie wszyscy razem zasiedli do pysznego podwieczorku.

Wizyta strażaków w grupie 3-latków (kwiecień) wzbudziła ogromne zainteresowanie dzieci. Spotkanie to odbyło się w ramach akcji "Poznajemy zawody naszych rodziców". W trakcie spotkania strażacy zaznajomili dzieci z ciekawostkami związanymi z ich pracą zawodową. Jak zawsze największe zainteresowanie wzbudził wóz strażacki, którym przyjechali strażacy. Dzieci z bliska miały możliwość podziwiać wyposażenie.
Dnia 09 01 2017r. Rodzice dzieci  z grupy II zaprezentowali się publiczności w przedstawieniu pt. „Zamieszanie w krainie bajek”, na deskach Miejskiego Ośrodka Kultury w Piotrkowie Trybunalskim
Przedszkolaki  wraz z rodzinami z zapartym tchem oglądali przedstawienie.  Z niecierpliwością oczekiwano kolejnych postaci, które pojawiały się na scenie.
Każda z postaci zagrana została wyjątkowo i oryginalnie.
Doskonałą grę rodziców uzupełniły fantastycznie dobrane stroje i rekwizyty.
Wysiłek wszystkich rodziców biorących udział w przedstawieniu
został zrekompensowany uśmiechami dzieci i fantastyczną atmosferą.
 Jesteśmy dumni, że Rodzice angażują się w życie przedszkolne.

Dziś dzieci z gr V odwiedziła Pani Paulina,która jest sędzią piłki nożnej.
07-02-2017

Konkurs o zdrowiu

25 kwietnia w naszym przedszkolu odbyła się kolejna edycja międzyprzedszkolnego konkursu pt.:,,Co o zdrowiu wiedzą przedszkolaki?"

Dnia 28 listopada w naszym przedszkolu odbył się wewnątrzprzedszkolny konkurs recytatorski pt.:,,Chotomska dzieciom".
Przedstawiciele poszczególnych grup pięknie recytowali utwory Wandy Chotomskiej.
Udział w konkursie umożliwił dzieciom zaprezentowanie swoich zdolności artystycznych, pokonać tremę, oraz udowodnić, że poezja jest bliska dzieciom.

Środa 26 czerwca 2024

Jeremiasz, Edburga, Paweł, Zdziwoj, Jan, Dawid, Maksencjusz, Maksanty