W parku ks. Józefa Poniatowskiego odbył się festyn zorganiizowany z okazji 800 - lecia Piotrkowa Trybunalskiego i 60 lecia istnienia ZSP i POW.
Stowarzyszenie założone zostało przez nauczycielki i rodziców wychowanków, aby wspomagać dzieci uczęszczające do naszego przedszkola, zapewnić im optymalne warunki rozwoju.

Dzieci z grupy III uczeszczają na dodatkowe zajęcia plastyczne rozwijające  dziecięce talenty.
Przedszkolaki z grupy III zajadały się własnoręcznie wykonanymi, kolorowymi, owocowymi szaszłykami. Uczyły się w ten sposób jeść smacznie i zdrowo.

Dzieci z grupy V wspólnie z nauczycielkami ustaliły zasady i normy panujące w przedszkolu.
01-07-2017

PODZIĘKOWANIA

Wycieczka do Gabinetu Kosmetologii i Medycyny Estetycznej w ramach „Poznajemy zawody naszych rodziców”.
Dzięki uprzejmości mamy Olusia, dzieci z grupy II miały możliwość odwiedzenia gabinetu kosmetologii.  Celem wycieczki było zapoznanie przedszkolaków z zawodem kosmetologa.

1 czerwca w ramach koncepcji „Poznajemy zawody Rodziców” dzieci z grupy IV pojechały na wycieczkę do Jednostki Wojskowej w Nowym Glinniku. Przedszkolaki miały okazję podejrzeć trenujących żołnierzy i dowiedzieć się co nieco o ich pracy, a także zasiąść za sterami prawdziwego śmigłowca. Niestety szczegóły wyjazdu zostały objęte tajemnicą wojskową J  Bardzo dziękujemy Panu Mariuszowi Macherowskiemu za zaproszenie nas do miejsca swojej pracy.

Dzieci z grupy II uczestniczyły w wycieczce do ogrodu zoologicznego ZOO SAFARI w Borysewie.
  Celem wycieczki było wzbogacenie wiadomości na temat dzikich zwierząt żyjących w różnych rejonach świata, zapoznanie z warunkami ich życia oraz kształtowanie umiejętności grzecznego i kulturalnego zachowania się w miejscach publicznych.
  Podczas zwiedzania dzieci przeżyły niesamowitą przygodę napotykając wiele gatunków zwierząt z różnych kontynentów: białe lwy, białe tygrysy bengalskie, antylopy, zebry, bawoły afrykańskie, fokę szarą, małpy, krokodyla syjamskiego, warana papuaskiego, pumy, rysie, żyrafy siatkowane, kangury, lemury, białe wilki.

Sobota 27 kwietnia 2024

Felicja, Anastazy, Marcin, Zyta, Piotr, Teofil, Andrzej, Kanizjusz, Bożebor