Jasełka zachwyciły dziadków i babcie, dzieci były przejęte a widzowie wzruszeni. Specjalnie z okazji ich święta sześciolatki odegrały Jasełka.
Serdecznie dziękujemy wszystkim
Babciom i Dziadkom
za przybycie na uroczystość z okazji Waszego święta
14-02-2019

Walentynki gr II

Walentynki w naszej grupie – w tym dniu wszyscy byli dla siebie bardzo serdeczni. W tym wyjątkowym dniu dawaliśmy sobie laurki, serduszka i inne dowody sympatii...
Przecież już w przedszkolu zaczynają się pierwsze przyjaźnie, miłości...
09-01-2019

BAL KARNAWAŁOWY

DNIA  07. 02. 2019r. (CZWARTEK) ODBĘDZIE SIĘ BAL KARNAWAŁOWY W NASZYM PRZEDSZKOLU.
PROSIMY NA TEN DZIEŃ PRZYGOTOWAĆ DLA DZIECI PRZEBRANIE.

Nowy Rok 2019 zbliża się wielkimi krokami,
a Stary Rok odchodzi.
Z tej okazji wszystkim Dzieciom i ich Rodzicom
życzymy wiele szczęścia i radości,
wiele miłości i zdrowia,
wiele zabawy i sukcesów,
oraz dużo dobroci od ludzi.

Życzą Dyrektor, Nauczyciele i Pracownicy
 Przedszkola Samorządowego nr 11

Czas oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia w naszym przedszkolu zakończyła wspólna Wigilia, która odbyła się 21 grudnia. Dzieci w tym dniu wspólne kolędowały, dzieliły się opłatkiem, składały sobie życzenia.
04-12-2018

Warsztaty grupa III

Dzieci z grupy III uczestniczyły w warsztatach.
Jak co  roku, nasze przedszkole uczesticzy w zbiórce darów dla zwierząt. Zbiórka odbywa się pod opieką Tomaszowskiego Towarzystwka Miłośników i Opieki nad Zwierzętami. Zbieramy dary w postaci: suchej karmy, mięsnej karmy, smyczy, zabawek dla zwierząt. Zbiórka trwa do 8.12.2018r.
W tym roku szkolnym nasze przedszkole wzięło udział w Ogólnopolskim Programie Edukacyjnym "Śmiało rozmawiamy dla dobra dzieci".
Program ma na celu poszerzenie wiedzy rodziców, nauczycieli i dzieci na temat przyczyn, przebiegu i objawów chorób wieku dziecięcego po to, aby szybko i w odpowiedni sposób zapobiegać ich rozprzestrzenianiu. Dzieci z wszystkich  uczestniczyły w zajęciach dotyczących zdrowia i pogłębiały swoją wiedzę, poznały nowego przyjaciela Śmiałka. Śmiałek jest przyjaznym stworzeniem, które pojawia się kiedy jest nam smutno i kiedy bardzo się boimy np. idąc do lekarza. Dzieci z grupy II, III, IV i VS wykonały również pracę plastyczną pt. „Mój przyjaciel Śmiałek” , która weźmie udział w konkursie.

28-11-2018

Piesza wycieczka

Korzystając z pieknej jesiennej pogody dzieci z naszej grupy wybrały się na pieszą wycieczkę na plac zabaw przy ul. Budki.
Przedszkolaki z uśmiechem na twarzy maszerowały do miejsca, w którym czekała na nich wspaniała zabawa.
Pobyt na placu szybko minął i trzeba było wracać do przedszkola. Tę wycieczkę przedszkolaki uznały za bardzo udaną i pełną pozytywnych wrażeń, czemu towarzyszyła piękna słoneczna pogoda.
Przewodnik przybliżył przedszkolakom najciekawsze zakątki naszego miasta.

Czwartek 09 maja 2024

Karolina, Hiob, Grzegorz, Mikołaj, Beat