05 czerwca przedszkolaki z grupy II po raz pierwszy uczestniczyły w lekcji bibliotecznej zorganizowanej przez Miejską Bibliotekę Publiczną im. Adama Próchnika w Piotrkowie Trybunalskim, Oddział dla dzieci. Z wielką uwagą i w skupieniu przedszkolaki rozwiązywały zagadki dotyczące bohaterów literackich, kolorowały postacie bajkowe i przeglądały pięknie ilustrowane książeczki.
25 maja dzieci z grupy IV zaprosiły swoje Mamy do przedszkola na wspólną rytmikę. Prowadzone przez Panią Jolę tańce, zabawy i śpiewy sprawiły wszystkim Gościom i Przedszkolakom wiele radości. Każda Mama otrzymała od swojego dziecka własnoręcznie wykonany prezent, a na zakończenie wszyscy razem zasiedli do pysznego podwieczorku.

Wizyta strażaków w grupie 3-latków (kwiecień) wzbudziła ogromne zainteresowanie dzieci. Spotkanie to odbyło się w ramach akcji "Poznajemy zawody naszych rodziców". W trakcie spotkania strażacy zaznajomili dzieci z ciekawostkami związanymi z ich pracą zawodową. Jak zawsze największe zainteresowanie wzbudził wóz strażacki, którym przyjechali strażacy. Dzieci z bliska miały możliwość podziwiać wyposażenie.
Dnia 09 01 2017r. Rodzice dzieci  z grupy II zaprezentowali się publiczności w przedstawieniu pt. „Zamieszanie w krainie bajek”, na deskach Miejskiego Ośrodka Kultury w Piotrkowie Trybunalskim
Przedszkolaki  wraz z rodzinami z zapartym tchem oglądali przedstawienie.  Z niecierpliwością oczekiwano kolejnych postaci, które pojawiały się na scenie.
Każda z postaci zagrana została wyjątkowo i oryginalnie.
Doskonałą grę rodziców uzupełniły fantastycznie dobrane stroje i rekwizyty.
Wysiłek wszystkich rodziców biorących udział w przedstawieniu
został zrekompensowany uśmiechami dzieci i fantastyczną atmosferą.
 Jesteśmy dumni, że Rodzice angażują się w życie przedszkolne.

Dziś dzieci z gr V odwiedziła Pani Paulina,która jest sędzią piłki nożnej.
07-02-2017

Konkurs o zdrowiu

25 kwietnia w naszym przedszkolu odbyła się kolejna edycja międzyprzedszkolnego konkursu pt.:,,Co o zdrowiu wiedzą przedszkolaki?"

Dnia 28 listopada w naszym przedszkolu odbył się wewnątrzprzedszkolny konkurs recytatorski pt.:,,Chotomska dzieciom".
Przedstawiciele poszczególnych grup pięknie recytowali utwory Wandy Chotomskiej.
Udział w konkursie umożliwił dzieciom zaprezentowanie swoich zdolności artystycznych, pokonać tremę, oraz udowodnić, że poezja jest bliska dzieciom.

Wtorek 30 kwietnia 2024

Eutropiusz, Bartłomiej, Chwalisława, Lilla, Katarzyna, Afrodyzy, Afrodyzjusz, Afrodyzja, Jakub, Marian, Andrea, Piotr