Wszystkiego najlepszego Bartusiu z okazji urodzin. Życzymy Ci wiele uśmiechu, radości oraz wymarzonych prezentów.
Witamy Panią Jesień -warsztaty muzyczne , wszystkie dzieci aktywnie uczestniczyły w zabawach muzycznych , chętnie grały na instrumentach i śpiewały ulubione piosenki o jesieni
Zabawy badawcze We wrześniu poznawaliśmy nasze ciało i zmysły. Podczas zajęć zachęcaliśmy dzieci do podejmowania zabaw badawczych rozwijających zmysły. Dużym powodzeniem w naszej grupie cieszą się puzzle sensoryczne, które dzieci mają do codziennej zabawy.
W tym dniu nasze przedszkole odwiedził też Ratownik medyczny. Opowiedział dzieciom o swojej pracy oraz czym zajmują się poszczególne służby ratunkowe.Dzieci obejrzały strój ratownika, poznały podstawowe zasady bezpieczeństwa.
Dzieci z grupy Maluszków spędziły swoje święto aktywnie - poprzez udział w zabawach
tanecznych, ruchowych. Było wesoło, kolorowo i słodko. Świętowanie Dnia Przedszkolaka
dostarczyło dzieciom wiele radości i miłych wrażeń.

Życzymy wszystkim Przedszkolakom,
by ich święto było wyjątkowym czasem,
pełnym radości i uśmiechu, a każdy dzień
spędzony w przedszkolu niech stanie się
wielką, niezapomnianą przygodą.

Niech tu spełniają się Wasze marzenia - i te duże, i te małe.

W tym dniu szczególnym – września trzydziestego,
Witamy serdecznie chłopaka każdego.
Dzisiaj święto Wasze, dzień prezentów, życzeń,
Innych przyjemności już nawet nie zliczę!

W dniu 29.09 dzieci z grup 3,4 i 5 wybrały się do MOK w Piotrkowie Trybunalskim, gdzie obejrzały spektakl ,,Szalone Bajeczki z Dziadunia Teczki" w wykonaniu aktorów Kieleckiego Teatru Lektur. W przedstawieniu wykorzystano wiersze Jana Brzechwy i Juliana Tuwima. Bajkowa sceneria, znakomita żartobliwa gra aktorów sprawiły przedszkolakom wiele radości. Dodatkową atrakcją było zaproszenie przedszkolaków na scenę i udział w inscenizacji ,,Rzepki" oraz zabawa przy piosence ,,Moja fantazja".

Solfonki to kolorowe dzwonki, na których można grać. Każda sztabka ma inny kolor i dźwięk. Podczas zajęć muzycznych dzieci mają okazję grać na różnych instrumentach, poznać bliżej muzykę. Świat muzyki bardzo rozwija dziecięcą wyobraźnię, uczy poczucia rytmu.
20 września w naszej grupie było bardzo wesoło. Ten dzień był wyjątkowy, bo to święto wszystkich przedszkolaków. Odbyły się zabawy plastyczne i muzyczne. Nie zabrakło również zabaw z chustą animacyjną i zabaw ruchowych na świeżym powietrzu.
Olivierku z okazji urodzin życzymy Ci wiele radości, wspaniałych przyjaciół i wymarzonych prezentów.

Sobota 27 kwietnia 2024

Felicja, Anastazy, Marcin, Zyta, Piotr, Teofil, Andrzej, Kanizjusz, Bożebor