W poniedziałek 18 września do naszego przedszkola zawitało kino sferyczne. Dzieci obejrzały bajkę o kosmosie. Miały również robione pamiątkowe zdjęcia.
Kino sferyczne w naszym przedszkolu , dzieci oglądały bajkę o kosmosie , miały rownież wykonywane pamiątkowe zdjęcia.
"Na chodniku przystań bokiem. Popatrz w lewo bystrym okiem. Skieruj w prawo wzrok sokoli. Znów na lewo spójrz powoli. Jezdnia wolna – więc swobodnie mogą przez nią przejść przechodnie." W naszym przedszkolu zapoznajemy dzieci z bezpiecznym zachowaniem na drodze. Dzieci poznają elementarne zasady ruchu drogowego. Pogłębiają wiadomości z zakresu znajomości numerów alarmowych, tego, jak należy zachować się w sytuacjach zagrożenia.
Dzień Przedszkolaka to jedno z najpiękniejszych świąt w kalendarzu szkolnym. To dzień, w którym małe serduszka przepełnione radością i beztroską świętują swój wyjątkowy czas spędzony w przedszkolu
20 września mieliśmy okazję gościć Ratownika Medycznego . Ratownik medyczny, to osoba, która w myśl ustawy o Państwowym Ratownictwie Medycznym, uprawniona jest do udzielania świadczeń zdrowotnych w sytuacji bezpośredniego, nagłego stanu zagrożenia życia lub zdrowia.Przedszkolaki poznały numery telefonów alarmowych.Dzięki takiej lekcji dzieci nauczyły się wielu ważnych umiejętności, które w przyszłości być może przyczynią się do uratowania komuś życia.
Do zabawy mnóstwa siły,
Żeby każdy dzień był miły,
Pełen śmiechu i radości,
Wielu urodzinowych gości,
Stu prezentów, stu buziaków,
Zdrowia, szczęścia i słodyczy
Całe przedszkole Wam Życzy !
W poniedziałek Nikolka obchodziła swoje urodziny w przedszkolu. Było radośnie, kolorowo i bardzo słodko.
Ile kropek na biedronce,
Ile elfów jest na łące,
Ile gwiazdek jest na niebie
Tyle życzeń dziś dla Ciebie!
A wszystko zaczęło się od Kropki…
15 września w grupie 1 świętowaliśmy Dzień Kropki – jest to święto kreatywności,
odkrywania swoich mocnych stron. Były zabawy integracyjne, ruchowe, matematyczne
i plastyczne. Był to bardzo kolorowy i wesoły dzień.
Zajęcia gimnastyvzne w grupie IV.
Dzień Kropki to jest to!

Sobota 27 kwietnia 2024