19-09-2023

Zmysły

W 2 tygodniu września zajęcia edukacyjne skupione są na zmysłach, które posiada człowiek: wzrok, słuch, dotyk, smak i węch. Dzięki zabawom badawczym dzieci mogły zadbać o rozwój swoich zmysłów.
Lato zostań z nami - zabawy rytmiczno -muzyczne to niezawodny sposób pani Justyny na ciekawe warsztaty. Dzieci zachwycone, wytańczone i rozśpiewane.
W dniu 15.09 .23r. nasze przedszkolaki odwiedziły 7 Dywizjon Lotniczy w Nowym Glinniku. Poznanie zawodu żołnierza było głównym celem naszej wycieczki, w trakcie wizyty dzieci oglądały bojowe pojazdy wojskowe. Miały również możliwość wejścia do wojskowego śmigłowca, co sprawiło dzieciom wielką frajdę. Dzieci oglądały akcesoria wojskowe i zadawały żołnierzom wiele pytań. Wizyta w wojsku dostarczyła przedszkolakom niezapomnianych wrażeń. Serdeczne podziękowania dla taty Kuby i Mai za zorganizowanie tak wspaniałej wycieczki, a mamie Laury za zorganizowanie transportu - autokaru na wyjazd.
Nasze pierwsze w tym roku zajęcia muzyczne. Było bardzo fajnie , wszyscy aktywnie uczestniczyli , graliśmy na różnych instrumentach muzycznych. Nie zabrakło zabaw muzycznych przy znanych nam piosenkach przedszkolnych.
Dnia 13.09 odbyły się pierwsze w tym roku warsztaty muzyczne. Każde spotkanie wprowadza dzieci w niezwykły muzyczny świat.
Amelko życzymy Ci wspaniałych przyjaciół, uśmiechu i wiele radości każdego dnia.
Pierwszy etap - Projekt Rodziców z Przedszkola Samorządowego
nr 11 w Piotrkowie Trybunalskim został przyjęty do głosowania.

link dostępny na stronie: Miasto Piotrków budżet obywatelski.
Wybieramy - GŁOSOWANIE
szukamy projektu nr 17, zazanczamy
Wpisujemy dane na dole strony, w tym nazwisko rodowe matki
zaznaczmy zapoznanie się z regulaminem i informację o przetwarzaniu danych,
enter i koniec. Jest głos. Bardzo ważny.

Nasze maluszki dzielnie przekroczyły próg przedszkola. Pierwszy dzień spędziliśmy na zabawie, poznawaniu zwyczajów przedszkolnych. I choć czasem, z tęsknoty za mamą i tatą, zakręciła się łezka w oku, to szybko znowu pojawiał się uśmiech na twarzy. Przedszkolaki dały radę i Rodzice … też.

W czwartek 31 sierpnia do naszego przedszkola po raz pierwszy przyszły najmłodsze dzieci ze swoimi rodzicami. Poznały swoje panie, salę i zabawki. Miło widzieć tyle nowych uśmiechniętych buzi.

Kornelko z okazji urodzin życzymy Ci zdrówka, wymarzonych prezentów i wspaniałych przyjaciół.

Sobota 27 kwietnia 2024

Felicja, Anastazy, Marcin, Zyta, Piotr, Teofil, Andrzej, Kanizjusz, Bożebor